O nas

TwojaOpieka24 – Centrum Opiekuńczo Medyczne to System Opieki Senioralnej tworzony przez podmioty świadczące usługi Seniorom.

System Opieki Senioralnej tworzą firmy zajmujące się usługami dla sektora usług Senioralnych w Polsce,  Niemczech i krajach niemieckojęzycznych .

 Naszą profesją jest rekrutacja personelu opiekuńczo – medycznego.

Równolegle rozwijamy dział Opieki Seniora w zakresie usług Opiekuńczych i Pielęgniarskich świadczonych dla sektora Opieki Seniora i Sektora Medycznego w Niemczech. W ramach rozwoju marki TwojaOpieka24 rozszerzyliśmy naszą działalność o dodatkowe specjalistyczne usługi świadczone przez Opiekunki/ Opiekunów Medycznych i inne zawody około medyczne.

Naszą Misją jest pomoc osobom w potrzebie, starszym i chorym, które z różnych przyczyn nie są samowystarczalne. Dobrze wiemy jak ważne dla starszego człowieka jest wsparcie i wyrozumiałość oraz obecność życzliwych mu ludzi, dlatego dobierając personel skupiamy się głównie na potrzebach i wymaganiach naszego klienta.

W chwili obecnej poszukujemy na terenie całej Polski oraz wśród Polaków mieszkających w Niemczech osób, które chciałby podjąć opiekę nad seniorami lub znaleźć zatrudnienie w Niemczech jako wykwalifikowany personel medyczny.

Dla osób zainteresowanych pracą w tym zawodzie w Niemczech, oferujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie na krajowych lub niemieckich warunkach. Gwarantujemy współpracę ze sprawdzonymi agencjami i podmiotami medycznymi, pozwalającą zdobyć niezbędną do pracy znajomość języka niemieckiego. Do naszych pracowników nigdy nie podchodzimy obojętnie, dlatego jesteśmy z nimi w stałym kontakcie i w każdej sytuacji oferujemy pomoc oraz wsparcie.

Naczelną zasadą  TwojaOpieka24 jest ułatwienie podjęcia pracy poprzez pełne wsparcie formalne i logistyczne.  

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany zagranicznym kontraktem – zgłoś się do nas a nasi konsultanci znajdą dla Ciebie zatrudnienie odpowiadające Twoim życzeniom i kwalifikacjom.

TwojaOpieka24