O nas

TwojaOpieka24 – Centrum Opiekuńczo Medyczne zajmujące się usługami dla sektora Medycznego w Niemczech i krajach niemieckojęzycznych .

 Naszą profesją jest rekrutacja personelu opiekuńczo – medycznego do pracy na terenie Niemiec, Austrii i Szwajcarii.

Równolegle rozwijamy dział Opieki Seniora w zakresie usług Opiekuńczych i Pielęgniarskich świadczonych dla sektora Opieki Seniora i Sektora Medycznego w Niemczech, Szwajcarii i Austrii.
W ramach rozwoju marki TwojaOpieka24 rozszerzyliśmy naszą działalność o dodatkowe specjalistyczne usługi świadczone przez Opiekunki/ Opiekunów Medycznych i inne zawody około medyczne.

Naszą Misją jest pomoc osobom w potrzebie, starszym i chorym, które z różnych przyczyn nie są samowystarczalne. Dobrze wiemy jak ważne dla starszego człowieka jest wsparcie i wyrozumiałość oraz obecność życzliwych mu ludzi, dlatego dobierając personel skupiamy się głównie na potrzebach i wymaganiach naszego klienta.

W chwili obecnej poszukujemy na terenie całej Polski oraz wśród Polaków mieszkających w Niemczech osób, które chciałby podjąć opiekę nad seniorami lub znaleźć zatrudnienie w Niemczech jako wykwalifikowany personel medyczny.

Dla osób zainteresowanych pracą w tym zawodzie w Niemczech, oferujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie na niemieckich warunkach. Gwarantujemy współpracę ze sprawdzonymi agencjami i podmiotami medycznymi oraz umożliwiamy kursy językowe, pozwalające zdobyć niezbędną do pracy znajomość języka niemieckiego. Do naszych pracowników nigdy nie podchodzimy obojętnie, dlatego jesteśmy z nimi w stałym kontakcie i w każdej sytuacji oferujemy pomoc oraz wsparcie.

Naczelną zasadą  TwojaOpieka24 jest ułatwienie podjęcia pracy zagranicznej poprzez pełne wsparcie formalne i logistyczne. Wszystkie usługi są dla kandydatów całkowicie bezpłatne.

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany zagranicznym kontraktem – zgłoś się do nas. Zapraszamy do rejestracji w naszej bazie danych, a nasi konsultanci znajdą dla Ciebie zatrudnienie odpowiadające Twoim życzeniom i kwalifikacjom.

TwojaOpieka24